063 813 60 26

099 608 88 12

Головна


Повернутись на головну сторінку
P X

Напрямки навчання та ціни


Інформаційний центр проводить комп’ютерні курси по різних напрямках. Навчання проходить індивідуально або в группі до 3-х чоловік. Заняття триває 2 - 3 години щодня, крім суботи та неділі.

Графік занять – по домовленності з клієнтом.

Наші курси дозволять Вам швидко опанувати роботу з персональним комп’ютером, навчитися працювати з потрібними програмами або ж просто вдосконалити свої знання.

Комп’ютерні курси може відвідувати будь-яка людина незалежно від віку, освіти та соціального статусу. Кожен отримає багато цікавої і важливої інформації, а практичні заняття міцно закріплять ваші знання. Комп’ютер стане вашим незамінним помічником, а знання, що отримаєте під час навчання оцінять на будь-якій роботі.

Ми пропонуємо навчання за такими напрямками:

 

Курс навчання:

Кількість годин

Вартість навчання, грн.

Основи роботи на комп’ютері (для початківця) 5 500
Офісні програми (Word, Excel, Power Point) 20 2 200
Бухгалтерський облік + 1С:Бухгалтерія
60 6 000
Користувач 1С:Бухгалтерія 20 2 200
Corel Draw (Корел Дроу) 30 3 000
Photoshop (Фотошоп) 30 3 000
WEB-дизайн (створення сайтів HTML + CSS) 30 4 500
Основи PHP 40 5 500

 

У цьому блоці Ви можете ознайомитись з термінами навчання та вартістю навчання.
P X

Контакти


Для звязку з нами:

 

1. Ви можете подзвонити по телефону:

 

   • Комп'ютерні курси -  063 813 60 26
   • Розробка дизайну візитки, буклету, реклами, ...  - 063 813 60 26
   • Ремонт, продаж комп'ютерів та ноутбуків. Створення сайтів - 099 608 88 12
   • Різні види страхування  - 063 813 60 26

 

2. Або заповніть форму нижче

Контактна форма
 1. Ім'я(*)
  Помилка!Перевірте введену інформацію.
 2. Телефон для звязку з Вами(*)
  Помилка!Перевірте введену інформацію.
 3. Електронна адреса(*)
  Помилка!Перевірте введену інформацію.
 4. Повідомлення(*)
  Invalid Input
P X

Користувач ПК - початківець


Курс "Основи роботи на комп'ютері"

 

Курс призначений для тих, хто хоче навчитися працювати з компьютером. Курс буде корисний для людей любого віку. Практичні завдання надійно закріплять ваші знання.

Заняття проходять у затишній атмосфері. Ви маєте можливість навчатися індивідуально з викладачем у зручний для вас час або у групі до 3-х чоловік.

Навчання триває 1 тиждень по 2 – 3 години щодня (крім суботи та неділі).  Графік навчання Ви можете змінювати індивідульно для себе і займатися в любий зручний для вас час.

Після закінчення курсу Ви сміливо будете користуватися комп’ютером вдома та будь де.


Під час курсу вивчається:

 • Будова ПК
 • Знайомство з операційною системою Windows. Робота з файлами
 • Вивчення програм для роботи з різними файлами.
 • Запис файлів на різні носії інформації
 • Інтернет. Електронна пошта. Соціальні мережі

 

Термін та вартість навчання вказано У блоці "Напрямки навчання та ціни".

 

P X

Офісні програми (Word, Excel, Power Point)


Курс "Офісні програми (Word, Excel, Power Point)"

 

Курс призначений для тих, хто хоче навчитися працювати з компьютером. Навчитися працювати з основними офісними програмами, інтернетом, електронною поштою та іншими програмами. Курс буде корисний для людей любого віку. Практичні завдання надійно закріплять ваші знання. Набуті знання дадуть вам нові можливості в роботі або можливість отримати престижну і добре оплачувану роботу.


Заняття проходять у затишній атмосфері. Ви маєте можливість навчатися індивідуально з викладачем у зручний для вас час або у групі до 3-х чоловік.
Навчання триває 3 тижні по 2 години щодня (крім суботи та неділі). Графік навчання Ви можете змінювати індивідульно для себе і займатися в любий зручний для вас час.


Під час курсу вивчається:

 • Вивчення офісних програм: MS Word, MS Excel, Power Point.
 • Запис файлів на різні носії інформації.
 • Інтернет. Електронна пошта. Соціальні мережі.

 

Термін та вартість навчання вказано у блоці "Напрямки навчання та ціни".

P X

Користувач 1С:Бухгалтерія


Курс "Користувач 1С:Бухгалтерія"

Програма 1С:Бухгалтерія - є універсальною системою автоматизації діяльності підприємства по різних ділянках обліку:

 • Облік операцій по банку та касі
 • Облік Основних Засобів і Нематеріальних Активів
 • Облік ТМЦ та МШП
 • Облік виробництва, послуг
 • Облік валютних операцій
 • Облік взаєморозрахунків з контрагентами
 • Облік операцій по заробітній платі
 • Облік взаєморозрахунків з бюджетом

Робота з програмою буде корисною для керівників, бухгалтерів, підприємців, менеджерів, продавців, касирів, обліковців та ін.

P X

Бухгалтерський облік + 1С:Бухгалтерія


Курс "Основи бухгалтерського обліку + 1С:Бухгалтерія"

Курс призначено для осіб (освіта значення немає), які бажають отримати нову спеціальність - бухгалтер.

Курс навчання охоплює теорію бухгалтерського та податкового обліку, практичні завдання по обліку, а також практичні навики ведення обліку в програмі 1С:Бухгалтерія.

Термін навчання та вартість навчання вказано в блоці "Напрямки навчання та ціни".

 

P X

Веб-дизайн


Під час навчання на курсі "Веб-дизайн" ви навчитеся створювати цікаві, привабливі та інформативні сайти. Навчитеся працювати з сучасними програмними засобами, які використовуються для розробки веб-сторінок, розуміти принципи організації веб-ресурсів.

Курс має практичний напрямок, де з перших уроків починається розроблятися сайт. Курс містить матеріали для вивчення мови розмітки (HTML), каскадних таблиць стилів (CSS), ознайомлення з бібліотекою Java Script ( jQuery ).

Після закінчення навчання Ви отримаєте можливість реалізувати себе як веб-дизайнер у різних компаніях або працювати самостійно, віддалено, в зручних для себе умовах та отримувати гідну оплату за свою роботу.

P X

Основи мови програмування "PHP"


Що таке мова програмування

 

PHP - це широко використовувана мова сценаріїв загального призначення з відкритим вихідним кодом.

Говорячи простіше, PHP це мова програмування, спеціально розроблена для написання web-додатків (сценаріїв), що виконуються на Web-сервері.

Абревіатура PHP означає "Hypertext Preprocessor (Препроцесор Гіпертексту)". Синтаксис мови бере початок з C, Java і Perl. PHP досить простий для вивчення. Перевагою PHP є надання web-розробникам можливості швидкого створення динамічних web-сторінок.

Важливою перевагою мови PHP перед такими мовами, як мов Perl і C полягає в можливості створення HTML документів із вбудованими командами PHP.

Значною відзнакою PHP від якого-небудь коду, що виконується на стороні клієнта, наприклад, JavaScript, є те, що PHP-скрипти виконуються на стороні сервера. Ви навіть можете конфігурувати свій сервер таким чином, щоб HTML-файли оброблялися процесором PHP, так що клієнти навіть не зможуть дізнатися, чи отримують вони звичайний HTML-файл або результат виконання скрипта.

PHP дозволяє створювати якісні Web-додатки за дуже короткі терміни, отримуючи продукти, що легко модифікуються і підтримуються в майбутньому.

PHP простий для освоєння, і разом з тим здатний задовольнити запити професійних програмістів.

Мова PHP постійно удосконалюється, і їй, напевно забезпечене довге домінування в області мов web-програмування, принаймні, найближчим часом.

 

Існують три основні області застосування PHP.

 

 • Створення скриптів для виконання на стороні сервера. PHP найбільш широко використовується саме таким чином. Все, що вам знадобиться, це інтерпретатор PHP (у вигляді програми CGI або серверного модуля), веб-сервер і браузер. Для того щоб можна було переглядати результати виконання PHP-скриптів в браузері, потрібен працюючий веб-сервер і встановлений PHP. У випадку, якщо ви просто експериментуєте, ви цілком можете використовувати свій домашній комп'ютер замість сервера.
 • Створення скриптів для виконання в командному рядку. Ви можете створити PHP-скрипт, здатний запускатися незалежно від веб-сервера та броузера. Все, що вам буде потрібно - парсер PHP. Такий спосіб використання PHP ідеально підходить для скриптів, які повинні виконуватися регулярно, наприклад, за допомогою cron (на платформах * nix або Linux) або за допомогою планувальника завдань (Task Scheduler) на платформах Windows. Ці скрипти також можуть бути використані в задачах простої обробки текстів.
 • Створення віконних додатків, що виконуються на стороні клієнта. Можливо, PHP є не найкращою мовою для створення подібних додатків, але, якщо ви дуже добре знаєте PHP і хотіли б використати деякі його можливості у своїх клієнт-додатках, ви можете використовувати PHP-GTK для створення таких додатків. Подібним чином ви можете створювати і крос-платформні додатки. PHP-GTK є розширенням PHP і не поставляється разом з дистрибутивом PHP.

P X

Corel DRAW


 

Corel DRAW

 

CorelDRAW - це потужний редактор векторної графіки. Векторні зображення використовуються при створенні різних ілюстрацій, візиток, буклетів, рекламних матеріалів, оформленні упаковки та ін. Можна створити макети документів, які включають в себе текст, векторні та растрові зображення.

Курс навчання по CorelDRAW призначено для користувачів, які хотуть освоїти комп'ютерну графіку і мають художні здібності. Ви навчитеся створювати різні дизайнерські та поліграфічні проекти:

 • від невеликих рекламних буклетів до багатосторінкових брошур
 • візитки, брошюри, плакати, ...
 • від простих малюнків до повноколірних картин
 • створювати елементи оформлення для WEB - сайтів

 

 

 

P X

Adobe Photoshop


 

Adobe Photoshop

 

Adobe Photoshop призначений для обробки зображень на професійному рівні. Програма дає можливість створити зображення з "нуля" або відредагувати готове (наприклад, портретна ретуш).

Інструментами Photoshop можна:

 • Розмісти текст в любому місці зображення, задати йому різні візуальні ефекти
 • Створювати колажі, суміщати зображення
 • Працювати з текстурами, кольорами
 • Професійно відредагувати окремі частини зображення
 • Застосувати до зображення різноманітні фільтри та ефекти та інше

Наш курс розраховано на користувачів, які мають бажання оволодіти комп'ютерну графіку та програму Photoshop.

 

 

 

 

P X
© 2007 - 2021 Інформаційний центр "Володар"
Designed by Volodar.